نصب و راه اندازی شبکه

دنیای شبکه ها

دنیایی که ما امروز در آن به سر می بریم، دنیای رایانه هاست. در واقع این حرف را شاید چندین سال پیش به راحتی نمی شد به زبان اورد. اما امروزه رایانه ها به قدری پیرامون ما را فرا گرفته  اند که رد پایشان را در دور افتاده ترین نقاط کره زمین هم می توان مشاهده نمود. این وسایل هوشمند که برای رفاه و سهولت امور بوجود آمدند یکی از اصلی ترین وظایفشان ایجاد ارتباط بین افراد در نقاط دور و نزدیک است.

تا دیروز اگر کسی برق نداشت شاید زندگی کردن برایش سخت می شد. اما حالا نداشتن اینترنت این نقش را بازی میکند. گرچه شاید این نوع روابط با استفاده از شبکه های اجتماعی و اینترنتی برای تمامی افراد ایده آل نباشد ولی همین فناوری ارتباطات در صنعت و خدمت رسانی به شدت نتایج خوبه به همراه داشته است و تقریبا باعث شده تا تمام حوزه های کاری به ایجاد این نوع از ارتباطات که اصطلاحا به شبکه های رایانه ای معروف هستند رو بیاورند.

امروزه وجود شبکه های کامپیوتری از ابتدایی ترین نیازهای هر شرکت و سازمان است و باعث می شود تا در زمان و هزینه های عملیاتی کسب و کارها صرفه جویی حاصل شود. از همین رو شرکت های مختلف هزینه کردن در این راه را از ملزومات کاری خود به حساب می آورند.

پشتیبانی: 09123165314 ایمیل:  info@logintech.ir