مشاوره و ارائه راه کار های امنیتی

چرا امنیت؟

 

هر شخص که یک رایانه شخصی دارد احتمالا پس از نصب و راه اندازی یک سیستم عامل بر روی رایانه خود به فکر نصب یک ویروس کش می افتد. البته نصب ویروس کش تنها برای جلوگیری از ویروسی شدن فایل ها و سیستم عامل شما نیست. بلکه نیاز به برقراری امنیت اطلاعات شخصی شما و جلوگیری از نفوذ سایر افراد از طریق اینترنت و… باعث می شود که به فکر بروید که چگونه از دسترسی اطلاعات شخصی رایانه خود اطمینان حاصل کنم. حال در نظر بگیرید هنگامی که حفظ اطلاعات و اطمینان از سلامت فایل ها برای یک رایانه شخصی به این اندازه اهمیت دارد، برای سازمان های بزرگ، شرکت های مختلف، ادارات و حتی پروژه هایی که تحت شبکه انجام می شوند چقدر می تواند مهم و حیاتی باشد. در واقع اولین موردی که بعد از راه اندازی یک شبکه رایانه ای به ذهن میرسد برقراری امنیت شبکه می باشد.

امنیت را جدی بگیریم!

شاید هرچه تا به حال گفتیم باعث شود تا بیشتر به امنیت توجه کنیم. نیاز هر سازمان به برقراری امنیت شبکه و پشتیبانی از آن، وجود تیم امنیتی لاگین تک راپر رنگ تر میکند.

این نیاز باعث شده تا کارشناسان ما در این  زمینه با تیکه بر دانش فنی خود امنیت شبکه را به بهترین شکل  برقرار کنند.

خدمات لاگین تک در زمینه امنیت اطلاعات

تیم امنیت ما با در دست داشتن بروز ترین اخبار از حملات و تهدیدات رایانه ای که شامل ویروس های جدید و انواع هک و نفوذ در سیستم های کامپیوتری است همواره در تلاش است تا با راهکار های امنیتی و بررسی منظم، امنیت شبکه های کامپیوتری را برقرار میکند.

پشتیبانی: 09123165314 ایمیل:  info@logintech.ir