آنتی ویروس تحت شبکه

آنتی ویروس چیست و چگونه عمل می کند:

 

نرم افزار آنتی ویروس نوعی برنامه است که برای محافظت از رایانه در برابر بدافزارهایی نظیر ویروس ها ، کرم های رایانه ، جاسوس افزارها ، بات نت ها ، rootkits ها ، keylogger ها و مواردی از این دست طراحی و ساخته شده است. برنامه های آنتی ویروس برای اسکن، کشف و حذف ویروس ها از رایانه شما کار می کنند. نسخه ها و انواع بسیاری از برنامه های ضد ویروس وجود دارد که در بازار وجود دارد. با این حال ، هدف اصلی هر برنامه آنتی ویروس محافظت از رایانه ها و حذف ویروس ها پس از شناسایی است.

آنتی ویروس تحت شبکه:

 

یکی از مهمترین خصوصیات آنتی ویروس تحت شبکه مدیریت متمرکز با کنسول مدیریتی آن است. ابزاری که اختیار ادمین قرار می دهد کار او را برای مدیریت کل شبکه آسان می کند.

کنسول مرکزی این امکان را می دهد که کنترل کاربران، ابزار داخل شبکه و نرم افزارها را از راه دور در دست بگیریم  و همچنین می توانیم گزارش های مورد نظر و دلخواه خود را از طریق آن کنسول دریافت کنیم. با استفاده از این ابزار، مدیران شبکه می توانند از طریق کنسول مدیریتی، آپدیت ها، وصله های جدید نرم افزارها و کاربران جدید را بلافاصله شناسایی و مدیریت کنند. بیشتر این کنسول ها به سرپرست شبکه اجازه می دهد که از راه دور حملات را شناسایی کرده و چنانچه نیاز به عملیاتی است، آن را مدیریت کند.

توصیه تیم لاگین تک در این زمینه:

 

  1. اگر قصد خرید آنتی ویروس تحت شبکه را دارید حتما از اورجینال بودن لایسنس مطمٔن شوید و در این زمینه میتوانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.
  2. یکی دیگر از موارد مهم هنگام خرید آنتی ویروس شناخت کامل محصول و شرکت ارائه دهنده خدمات و تیم پشتیبانی آن شرکت است.
  3. بعد از انتخاب محصول و قبل از پرداخت حتماً نسخه یک ماهه رایگان  محصول را جهت اطمینان از عدم اختلال در سرویس های شبکه نصب کنید و بعد محصول را خریداری کنید.

برخی از خدمات لاگین تک در این زمینه:

مشاوره رایگان در خصوص خرید یا ارتقا محصول

نصب و راه اندازی

پشتیبانی

پشتیبانی: 09123165314 ایمیل:  info@logintech.ir