خدمات پسیو شبکه

همه چیز در رابطه با خدمات پسیو شبکه 

ممکن است شما هم واژه خدمات پسیو شبکه را شنیده باشید اما اطلاعات زیادی در این باره نداشته باشید. خدمات پسیو شبکه به مجموع خدمات مربوط به نصب و راه اندازی شبکه مربوط می‌شود. به عبارت ساده‌تر می‌توانیم بگوییم که منظور از پسیو شبکه همان کابل کشی است. 

این خدمات را می‌توان مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمات در هنگام راه اندازی شبکه دانست. چرا که بدون وجود آن‌ها امکان ندارد بتوانید شبکه دلخواه را راه اندازی کنید. 

لازم به ذکر است که کابل منتخب نقش مستقیمی در سرعت شبکه شما خواهد داشت. به همین دلیل است که تقاضا برای تهیه کابل‌هاب با کیفیت‌تر و قدرتمندتر افزایش پیدا کند. 

هزینه خدمات پسیو شبکه 

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است در ذهن شما شکل بگیرد این است که هزینه خدمات پسیو شبکه چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این هزینه کاملا به کیفیت خدمات دریافت شده بستگی دارد. 

در واقع این نکته را در نظر بگیرید که خدمات درجه یک همیشه هزینه دار است. البته این بدین معنی نیست که شما حتما باید از مجموعه‌هایی کمک بگیرید که در قبال ارائه خدمات خود هزینه بسیار بالایی از شما دریافت می‌کنند. توصیه ما این است که برای دریافت خدمات پسیو شبکه حتما از مجموعه‌هایی چون لاگین تک که در قبال خدمت رسانی هزینه‌ای مناسب دریافت می‌کنند، کمک بگیرید. 

نصب پسیو شبکه 

بدون دارا بودن دانش و تخصص هیچ کس نمی‌تواند نسبت به نصب پسیو شبکه اقدام کند. علاوه بر این شما به تجهیزاتی نیاز خواهید داشت که در بیشتر مواقع مجموعه لاگین تک از اختیارتان قرار می‌دهد. از مهم‌ترین تجهیزات لازم برای نصب پسیو شبکه می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد: 

● کابل‌ها و پیچ کوردهای شبکه مانند Cat5e، Cat6a، Cat6

● کابل‌ها و کانتورهای فیبر نوری 

● انواع رک‌ها و پیچ پنل‌ها 

● سوکت‌ها و کیستون‌ها 

از آنجایی که حساسیت نصب پسیو شبکه بسیار بالا است، نیاز است تا متخصصان مربوطه از دانش و تجربه بسیار بالایی برخوردار باشند. چرا که در غیر این صورت نمی‌توان انتظار داشت نتیجه دلخواه حاصل شود. 

مراحل اجرای خدمات پسیو شبکه 

مجموعه لاگین تک به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌هایی که به ارائه خدمات پسیو شبکه می‌پردازد، مراحل زیر را به ترتیب برای ارائه خدمات خود در نظر می‌گیرد. 

● در قدم اول متخصصان مکان منتخب برای ارائه خدمات را بررسی می‌کنند. هدف از این بررسی آشنا شدن با متراژ سازه، مسیرهای نقشه کشی و همچنین برنامه ریزی برای کاهش هزینه‌های اجرای خدمات است. 

● در مرحله بعدی متخصصان به وسیله یک سری نرم افزار خاص نقشه دقیقی از آنچه که می‌خواهند پیاده سازی کنند. 

● کابل کشی به وسیله بهترین و مرغوب‌ترین کابل‌های بازار پس از تایید نقشه آغاز می‌شود. 

● نصب و اجرا پروژه آغاز می‌گیرد. سپس به وسیله آزمون و خطا ایرادهای احتمالی پروژه برطرف می‌شود. 

خدمات پسیو شبکه  در یوسف آباد 

اگر متقاضی دریافت خدمات پسیو در یوسف آباد هستید، باید بگوییم که خوشبختانه مجموعه لاگین تک با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد، می‌تواند بهترین خدمات مرتبط را به شما عزیزان ارائه دهد. 

لازم به ذکر است که هزینه دریافتی این مجموعه در قبال ارائه خدمات بسیار مناسب‌تر از هزینه‌ای است که دیگر مجموعه‌ها دریافت می‌کنند. همین موضوع نیز باعث شده است تا تقاضا برای دریافت خدمات از این مجموعه روز به روز افزایش یابد. 

خدمات پسیو شبکه در ولیعصر 

افرادی که در محدوده ولیعصر زندگی می‌کنند برای دریافت خدمات پسیو در ولیعصر می‌توانند از متخصصان مجموعه ما کمک دریافت کنند.

سرعت بالا و عملکرد رضایت بخش این متخصصان باعث شده است تا هر گاه سخن از بهترین‌ها باشند نام مجموعه ما خوش بدرخشد. 

خدمات پسیو شبکه سریع 

بسیاری از افراد دوست دارند تا نسبت به دریافت خدمات پسیو سریع اقدام کنند. علاوه بر این نمی‌خواهند هم کیفیت را فدای سرعت کنند. 

خوشبختانه مجموعه لاگین تک در این زمینه نیز می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. متخصصان ما می‌توانند بالاترین سطح از کیفیت خدمات را در یک بازه زمانی کوتاه ارائه دهند. 

خدمات پسیو شبکه ۲۴ ساعته 

بسیاری از ما دوست داریم در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل نیز بتوانیم به خدمات پسیو شبکه دلخواه دست یابیم. اما متاسفانه محدود مجموعه‌ای وجود دارد که حتی در روزهای تعطیل نیز به ارائه خدمات درجه یک بپردازد. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا اختلالات ایجاد شده در روزهای تعطیل، شما را با چالش همراه کند‌. 

خوشبختانه باید بگوییم که مجموعه لاگین تک از محدود مجموعه‌هایی است که حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخ گوی نیازهای شما است. 

بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات پسیو شبکه 

اگر بخواهیم لیستی از بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات پسیو شبکه تهیه کنیم، قطعا نام لاگین تک در صدر این لیست قرار می‌گیرد. متخصصان فوق العاده این مجموعه با تلاش بسیار زیادی که در ارائه این خدمات به کار گرفته‌اند، توانسته‌اند، نام این مجموعه را به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌هایی که در زمینه ارائه خدمات پسیو فعالیت دارد، بر سر زبان‌ها بیاندازند. 

برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان از مجموعه ما می‌توانید با شماره ٨٨٥٥٢٣٩٢ تماس حاصل کنید. 

به اشتراک بگذارید :)

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram